Bez sdílení zkušeností bych už v affilu nebyl – TIP

Co mě za poslední roky podnikání nejvíce posunulo? Sdílení informací – psal jsem o tom i v dřívějších reportech a článcích. Různé akce, mastermind, pidi setkání, campy… to vše mě posouvá dál a pomáhá mi se vzděláváním i vyděláváním (když se ty zkušenosti od ostatních také realizují).

I proto jsem podpořil svou maličkou částí AffilHero konferenci. Aby mohlo vzniknout další místo, kde se mohou mísit zkušenosti (i mezi zdánlivými konkurenty v partnerském affilu) a všichni mohli vyrůst. Pomůže to celému #czaffil i #skaffil oboru.

AffilHero konference - 1. ročník

Při výběru přednášek a workshopů jsem navrhl Maigiho a jeho BI a jsem rád, že to dopadlo. Pro mě budou stěžení přednášky ohledně GDPR a přípravy na prodej affiliate projektu. Ostatní samozřejmě budou taky přínosné – však je to výběr z xx témat, které nahazovali lidé z 8 affil sítí a několik aff. manažerů.

Chcete se taky se posunout dál a získat know-how od lidí, které na běžných affil akcích nepotkáte (viděl jsem seznam účastníků a spoustu z nich jsou pro mě noví a neotřelí affiláci). Díky tomu, že nejsou tolik vidět, mají jiné (třeba i nezkreslené) pohledy na affil a celý segment online marketingu – rozmanitost je vždy přínosem, kór v tak konkurenčním a rychle se rozvíjejícím oboru jako je online.

Dorazíte už tuhle sobotu do Brna? Já rozhodně!

4.7/5 - (3 hlasů)

Jeden komentář; ke článku “Bez sdílení zkušeností bych už v affilu nebyl – TIP”

  1. […] jsem psal v mé pozvánce minulý týden, stěžejní byly pro mě přednášky/workshopy ohledně GDPR a BI dashboardu. Druhý workshop […]

Přidejte komentář

Kliknutím na tlačítko PŘIDAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.
Pošlete tento článek e-mailem: