Sbírat kontakty se vyplatí – 4. Affiliate čtvrtek

Na čtvrtém affiliate čtvrtku mě příjemně překvapil počet účastníků – od minule vzrostl a hlavně přibylo více nových tváří – cca polovina byla pro mě nová.

Už minule padaly dotazy ohledně ucelenější debaty, či přednášky. Tentokrát se tyto nápady ozývaly ještě hlasitěji. Takže příště nás čeká přednáška jednoho z návštěvníků aff. čtvrtku – téma ještě není známé. A dokonce už je i web Affiliatečtvrtek.cz.

Mário (jeden z pořadatelů aff. čtvrtků) nám kladl na srdce, ať sbíráme e-maily na potenciální zákazníky i off-line. A to i v případě, že ještě nemáme žádný prezentační web. Ukázal nám, i jak se to v praxi dělá – stačila tužka a papír a hned měl kontakty na většinu přísedících…

Seznam kontaktů bude počátkem „VIP“ bandy, která si bude moci navzájem posílat informace o affilech – prostor dostane každý ze seznamu. Plus už se nebudeme muset Mária ptát, jestli affiliate čtvrtek je zase první čtvrtek v měsíci, nebo je zase jiný čtvrtek v měsíci (jako poslední dvě setkání:)).

Kdo dorazil:

Co nového? Probírali jsme získávání zdrojů trafficu (SEO, ppc, …), e-mailing (nástroje, náklady, metody a vyhodnocování), A/B testování (jak pomocí Experimentů v Google Analytics – těm se chci věnovat v některém z nejbližších článků, tak jinými aplikacemi), konkrétní affily (výkonnost, trendy, aktivita affiliate manažerů, …).

Pro mě nejzajímavější (věděl jsem o tom však už od minulého aff. čtvrtku) informací bylo, že snad v únoru bychom se měli dočkat velmi zajímavého infoproduktu/kurzu z oblasti wellness. Mám v plánu se zapojit jak affilák, tak i zákazník, protože téma mi je blízké.

Přestože „české infoprodukty“ (dle mě z velké části nevalné kvality) nemám nijak zvlášť v oblibě, na tento se rozhodně těším. Také jsou v přípravě dva nové affiliate katalogy – jeden od Mária a druhý od „dua“ – Tomáše Ponera a mě:).

Netrhli jsme rekord TOP affiláků z minula, kteří měli afterpárty až do 4 do rána. I tak jsme prošli dvě další hospody (jednu doslova prošli, protože jsme neslyšeli vlastního slova) a nakonec jsme zakončili v cudném a slušném Hooters – Affilu zdar!

Ohodnoťte článek: post

Jeden komentář; ke článku “Sbírat kontakty se vyplatí – 4. Affiliate čtvrtek”

  1. […] Hardyn Ondřej Martínek Michal Majgot Tomáš […]

Přidejte komentář

Kliknutím na tlačítko PŘIDAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.
Pošlete tento článek e-mailem: