Co je nového v českém Affilboxu?

Affilbox konečně po x letech dostal aktualizaci, která z něj dělá (v mém pohledu aff. partnera i aff. manažera) nejpoužitelnější program pro citelnou část partnerským programů. Proč si to myslím?

Protože novinky/fičury v nové verzi (klidně bych ji označil jako V2.0) pomohou hodně partnerů i manažerů dostat z affilu ještě více. A to při zachování jednoduchého rozhraní a přehlednosti v affiliate softwaru.

Co je vlastně nového v Affilboxu?

  • Širší layout – to je jen kosmetická změna, ale potěší. Zde bych více uvítal responzivní verzi celého rozhraní, ale na to snad taky dojde.
  • Rychlý přehled výsledků v jednotlivých kampaních hned na úvodní stránce.
  • Reporty prokliků – něco, co affiláci chtěli roky a konečně už to máme.
  • Report konverzí – detailnější přehled na konverze tak, jak jste je neznali.
  • Report kanálů – rozklad návštěvnosti na jednotlivé kanály.

Rychlý přehled o dění

Už nemusíte lézt do statistik a porovnávat data z Přehledů a hledat kde se daří oproti minulému období – k tomu mohly sloužit i lehce upravené tabulky v Excelu. Ale ty už nepotřebujete. V administraci partnerského programu máte vše jasně rozdělené.

Vidíte všechny prokliky

Můžeme sledovat zdroje prokliků analyzovat, proč je hodně prokliků z dané podstránky/webu a adekvátně k nim nejsou konverze.

Víte, odkud to „teče“

Kampaně, částky, časy, kanály, stavy objednávek = vše na jednom soustředěném místě. Už nemusíte pobíhat v administraci a hledat všechny údaje a dávat je dokupy.

Z jakých kanálů proudí konverze

Hned vidíte, kde se vám daří, které kanály/weby zaostávají a třeba vám ani nic nevydělaly. Zdá se to jasné, když sledujete běžně affilbox, ale u desítek webů se fokus na výsledky „jednotlivců“ silně ztrácí a až tady uvidíte v jasné podobě jak se daří.

Stejné reporty připravil Affilbox i pro inzerenty / affiliate manažery – dříve pro statistiku zdrojů prokliků jste potřebovali doplňkový modul, teď je vše integrované v základní administraci.

Co mi ještě chybí?

Hlasuju za responzivní design/aplikaci pro přehled na mobilních / tabletoidních zařízeních – širší layout (s fixní šířkou) ještě trochu zhoršil používání na těchto zařízeních, protože přesahuje rámec obrazovky.

Přidejte komentář

Kliknutím na tlačítko PŘIDAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Pošlete tento článek e-mailem: