Všichni chceme více prodat – tak proč do toho neinvestovat?

On-line akademie pro obchodníky, kteří by chtěli díky affilu prodávat více. Každý chce být lepší. Překonat konkurenci. Zlepšit svůj byznys. Dává to smysl, viďte?

Buď se to naučí ze svých chyb, postupně a dlouze, nebo si cestu zkrátí díky prověřenému kurzu. A třeba tím od Mária Roženského.

Žádná rychlokvaška…

Jeho Affiliate Academy jsem před rokem a něco prošel a měla něco do sebe. Od základů prováděla obchodníky (a vlastně i zájemce o affiliate správcovství) krok za krokem nastavením programu, hledáním partnerů a péčí o ně.

Už tehdy to byl solidní kurz, který mohl pomoci hodně obchodníkům. Ale Mário kurzu nedával moc velký fokus, takže jeho propagace nebyla zrovna silná.

To však tentokrát nečekejte – affiliate kvíz, 3 videa zdarma a pak prodej – tentokrát se s tím už nemaže a jde do toho naplno.

Infomarketing v čisté podobě

Nesedí mi sice kampaně typu „big boom“ – teď hned máte šanci koupit to a to, po omezenou dobu, ale vím, že obsah produktu za to stojí. Zabalení do „infoomáčky“ může mnohé odradit, ale je to jen prověřená strategie jak prodat informace. A to bez nutnosti offline školit. Chápu to.

Pro koho je nová Affiliate academy určená?

„Především obchodníkům, kteří chtějí porazit svou konkurenci – chtějí růst, chtějí mít menší náklady na jednotlivé objednávky, chtějí překonat ostatní.“

Pomůže AA celé affiliate komunitě?

Pravděpodobně stále sedí čísla o tom, že cca 2 % e-shopů v ČR používá affiliate program. A ze strany partnera moc dobře vím, že použitelných programů z těch 2 % je třeba jen každý 10. či 20.

Proto jsem nadšeně kvitoval virtuální aff. manažerku (službu Mária), protože může zlepšit podstatnou část programů díky profi správcovství. A na tom vydělají nejvíce partneři, protože užitných spoluprácí zde moc není. A tenhle kurz bude mít stejný účinek – pozitivní pro všechny.

Z pohledu obchodníka či aff. manažera bych do Affiliate Academy šel – můžu na tom jen získat. Sám spravuji program Affil.Econea.cz – partneři rostou, konverze taky, ale věřím, že se vždy dá udělat více.

Půjdete do toho se mnou? Jak se tváříte na Affiliate academy? Uvažujete o něm?

Pokud ano, a koupíte ho přes odkaz v tomto článku, nabídnu vám své služby affiliate manažera po prvních 14 dnů vašeho programu. Poradím vám s čímkoliv budete potřebovat, nastavím vše, co se dá 😉 A to se neodmítá.

fotkadokladova

5/5 - (1 hlasů)

2 komentářů ke článku “Všichni chceme více prodat – tak proč do toho neinvestovat?”

  1. To je řezba o provize:) Ty služby, Michal Majgot určitě nabídne „svým“ zdrojům konverzí svoje předplatné zdarma, kdo další?:)

    • Ondřej Martinek napsal:

      Jsme hamižní a chceme z toho vytřískat co nejvíce 😉 a teď reálně – já rád zkouším nové věci a nikdy jsem nepracoval s takovýmhle doporučovacím argumentem, tak jsem to použil:)

Přidejte komentář

Kliknutím na tlačítko PŘIDAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.
Pošlete tento článek e-mailem: