#CZAFFIL konference – 7. v pořadí

Chci vás tímto pozvat na další z konferencí pořádaných společností VIVnetworks, která je zaměřená výhradně na affiliate marketing (jak z pohledu partnerů, tak inzerentů – samozřejmě bude přínosná i tolik vyhledávaným affiliate manažerům).

K akci: 23. 4., sál Františkánského kláštera, Jungmanovo náměstí 753/18, Praha 1 (cena 2 420 Kč/ 88 EUR)

Bude to již má 4. konference v pořadí – až na pár výjimek v programu to byly vždy solidní akce. Z přednášek/workshopů se dozvíte info, které může pomoci v propagování, nastavování programu, hledání nových nik či postupů. Ale samozřejmě stejná moudra dostanou i všichni přísedící.

Jaké přednášky tentokrát uslyšíme?

10:10 – 10:40 – Petr Jurča (partner)
10:40 – 11:10 – Tomáš Dekan (partner)
11:30 – 12:00 – Tomáš Růžička (markeťák)
12:00 – 12:30 – David Eiselt (partner)
14:00 – 14:30 – Jiří Žůrek (ředitel UOOU)
14:30 – 15:00 – Robert Studený (pořadatel)
15:45 – 16:10 – Vladimír Šandera (za Smartsupp – livechatovací appku – sám používám a doporučuji – více v brzké recenzi)

Na konci programu bude ještě panelová diskuze, která se po roční odmlce vrací – budou v ní Tomáš Růžička (za Conrad.cz), Petr Baloun (za Affiliatemagazin.cz), Martin Bětík (za VIVnetworks.com), Evžen Rejfíř (za Slever.cz) a Michal Vávra (za Cestolino.cz).

Nejvíce se těším na partnerské přednášky, které většinou jdou poměrně do praxe, nebo zasazují #czaffil do širšího kontextu (posledně přednáška D. Eiselta z cestujlevne.com stála za zamyšlení).

Hlavní gró těchto akcí vidím v networkingu mezi jednotlivými přednáškami. Affiláci jsou tak malá komunita, že se známe, kamarádsky bavíme a když si nekonkurujeme, tak i bez problémů sdílíme naše nápady i „know-how“ (aneb jak za málo peněz, dostat hodně muziky).

Už několikrát jsem na reportu spolupracoval s Frantou Szabó z Affilblogu (zde můžete aktuálně soutěžit o pár bezplatných lupenů na konferenci).

Tentokrát budu na konferenci jako „velevážený“ velvyslanec právě Affilblogu, který je mediálním partnerem celé konference. Hlavní report tedy po akci najdete tam, zde vypíchnu jen nějaké drobnosti, či zákulisní informace (a možná je dostanou je odběratelé newsletteru ;))

Snad všichni dorazíte – bude to stát zato.

Mé minulé reporty:

https://blog.ondrejmartinek.cz/6-affiliate-konference-ve-zkratce-vytvarejte-hodnotu/

https://blog.ondrejmartinek.cz/5-konference-o-affiliate-marketingu-je-za-nami/

https://blog.ondrejmartinek.cz/byla-4-affiliate-konference-prinosna/

5/5 - (1 hlasů)

Jeden komentář; ke článku “#CZAFFIL konference – 7. v pořadí”

  1. […] tuto konferenci jsem vás na svém blogu už zval a dnes opravdu jen v […]

Přidejte komentář

Kliknutím na tlačítko PŘIDAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.
Pošlete tento článek e-mailem: