Jak vytvořit výdělečné affiliate weby? To je záhada…

Nebo není? V affilu jsem jako aktivní partner roky, ale až v posledních cca 3-4 letech se mi skvěle daří. Proč? Proč ostatní končí a já tu stále jsem a „otravuju“ vzduch?

O tom budu povídat na srazu Markeťáků na Vysočině (už dříve jsem zde byl s 1. Mini Affiliate konferencí) – už 24. června.

Jak se postavit k affiliatu jako dlouhodobému podnikání, abyste neměli za pár měsíců oči pro pláč? Ukážu vám, jak sám stavím weby, které jsou primárně monetizované výdělky z affiliate marketingu = různé koncepce, typy obsahu, automatizovaný marketing, vytváření komunity, synergie s dalšími weby a případné překlopení „pouhého“ affil webu (přinášíte hlavní marži mateřskému e-shopu/prodejci služeb) do soběstačné služby/byznysu…

Více o akci najdete na Markeťáci na Vysočině a na Facebookové události 🙂

Doražte 🙂

Ohodnoťte článek: post

6 komentářů ke článku “Jak vytvořit výdělečné affiliate weby? To je záhada…”

 1. Karel Hladiš napsal:

  Ahoj, akci bohužel nestihnu, plánuje se i její videozáznam? 🙂

  • Ondřej Martinek napsal:

   Ahoj, já ho plánuju, ale bude dost provizorní 🙂 organizátor taky plánuje, ale kdoví jak to vždy dopadne.

   • Karel Hladiš napsal:

    Ahoj, tak co, jak to dopadlo se záznamem? 🙂

    • Ondřej Martinek napsal:

     Ahoj,

     přednáška nakonec super, dost komorní, přijelo jen pár lidí (i kvůli mé blbosti, že jsem affilákům co měli zájem říkal, že bude záznam), ale aspoň se to upravilo na míru účastníkům a dával jsem jim i rady ohledně jejich webíků a plánů.

     Záznam nakonec není, protože jak se v průběhu celého vyprávění řešily přímo jejich weby, tak by to muselo být tak vypípaný a vystříhaný, že by nic z toho nezbylo. Můžu ti jen poskytnou prezentačku, která ale pro mě slouží jako kotva a hlavní gró vždy říkám z patra.

 2. Pavel napsal:

  Ahoj, přednáška byla super. Jsem rád že jsem přijel.

 3. […] byla přednáška na Markeťácích na Vysočině? Velmi komorní a díky malému počtu účastníků i hodně personalizovaná. Kvůli tomu nemám […]

Přidejte komentář

Kliknutím na tlačítko PŘIDAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.
Pošlete tento článek e-mailem: