6 let otrokem Excelu – již nikdy více!

Dnes vám musím v krátkosti doporučit v doporučit aplikaci, která mi neskutečně šetří čas. 6 let jsem vytvářel faktury v Excelu. Měl jsem jednu šablonu, do které jsem vždy vepisoval údaje kupujícího, předmět fakury a samozřejmě i číselnou řadu, datum vystavení/splatnosti, variabilní symbol a částku.

Nejspíše si umíte představit, jaká „zábava“ to byla. Pak jsem musel fakturu přiložit do e-mailu a poslat zákazníkovi. Celé to zabralo „jen“ pár minutek, ale byla to neskutečná otrava. Takhle jsem to dělal roky. Stovky faktur jsem takhle vytvořil…

Změna je život

Ale s přechodem na Mac jsem musel změnit programy, které jsem používal a můj starý nástroj na evidenci příjmů neměl přímý ekvivalent. To mě dokopalo k tomu, že jsem začal hledat on-line fakturačí nástroj, který by mi i evidoval příjmy a výdaje.

Stačilo se zeptat na mém Twitteru a měl jsem hned několik favoritů. Postupně jsem je vyzkoušel koncem minulého roku a začátkem letošního jsem přešel k vítězovi – Fakturoid.cz u mě vyhrál.

Jednoduchá pochopitelná aplikace, údaje fakturovaného zadávám jen jednou, pak už je jen vybírám z možností, můžu odeslat fakturu přímo v rámci aplikace, vytváření šablon

Mnozí to berou jako samozřejmost, ale pro mě to byl jak dar z nebes! Díky Fakturoide – s tebou se na každou novou fakturu vyloženě těším. Je radost s tebou pracovat:)

Ohodnoťte článek: post

4 komentářů ke článku “6 let otrokem Excelu – již nikdy více!”

 1. Marek napsal:

  My používame Superfakturú.V porovnaní s fakturoidom víde lacnejšie.

  • Ondřej Martinek napsal:

   Díky za zpětnou vazbu 🙂 jestli je cena jediný benefit navíc, tak není důvod měnit – mám nízký tarif za pár set kč a rád jim je každý měsíc posílám, protože mi šetří nervy a čas.

 2. Hanz napsal:

  Tak já jsem zatím zkoušel jenom iDoklad, ale neměl jsem důvod ho ani měnit. Faktura během minutky hotová a vše přehledné. 🙂

 3. Fakturace online napsal:

  Já jsem spokojen s Faktura Online, vyplníš jen IČO a máš to během půl minutky celé v pdf. A hlavně všechny faktury pěkně po kupě.

Přidejte komentář

Kliknutím na tlačítko PŘIDAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.
Pošlete tento článek e-mailem: