Svezte se na vlně zájmu o operativní leasing – TIP na affiliate

Jak jste si nejspíše všimli, na svém blogu nedávám zrovna často tipy na nové affiliate programy. Myslím si totiž, že samotné zmínění programu mu tolik nepomůže.

Potřebuje vždy něco více, nějaký návod, tip či pobídnutí, proč začít někoho propagovat. V pestré nabídce affiliate programů je potřeba něčím překvapit, zaujmout. A to se dle mě affiliate programu Olfincar povedlo.

Co nabízí?

  • 99 Kč za ověřený lead (kontakt na zájemce o auto potvrzený SMS zprávou)
  • 1 200 Kč za úspěšný prodej vozu.

Mezi další informacemi by neměla zapadnout platnost cookies 30 dní a že umí pro partnery připravit XML feed na míru, API či grafické podklady v jakémkoliv formátu. A technickou platformou je náš AffilBox.

Pro jaké partnery je ideální?

Přímo se nabízí weby – blogy, magazíny, fóra, … kolem automobilové tematiky, které mají k cílové skupině nejblíže. Ale z mé zkušenosti mohou touto hrou výrazně zahýbat i hráči, kteří nově přicházejí. Kteří na míru dané kampani postaví web. A na ty, bych si zde nejvíce vsadil.

Proč začít co nejdříve?

Ale proč by partneři měli začít konkrétně s tímto affiliate programem? Protože přináší velmi zajímavý bonus a to pro nejlepšího affiláka. A tím je Volkswagen Arteon na 12 měsíců zdarma (na operativní leasing).

Co na kampaň říkám já?

Situace na trhu je taková, že koronavirus sice výrazně ovlivnil poptávku po klasické koupi auta, ale ten zájem se dle vyjádření Olfincaru přesunul právě na operační leasing.

Neboli lidé sice chtějí auto, ale nemají nutně potřebu ho vlastnit a pro ně je tzv. „operák“ ideální variantou. Já jsem toho také příkladem.

Svezte se na vlně

Takže svezte se na pomyslné vlně zájmu o auta na operativní leasing a vydělejte na pěkných provizích. 🙂

Registrovat se můžete rovnou zde a začít tak bojovat o Arteon. 🙂

Přidejte komentář

Kliknutím na tlačítko PŘIDAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.
Pošlete tento článek e-mailem: