Chcete vydělat na doporučení služby 1 700 000 lidem, kteří ji za chvíli budou nutně potřebovat? Já ano.

Už skoro 2 měsíce máme nový rok a já mám pro vás zajímavý tip na novou affiiate kampaň. Je ideální pro tyto dny, protože řeší reálný problém / potřebu. A o tu, kterou řeší vyšší stovky tisíc lidí, kteří ji během měsíce a cca týdne musí všichni splnit. Jinak je čekají zákonné pokuty a problémy s finančákem. O co se jedná?

Přeci o vyplnění daňového přiznání za minulý rok. Musí ho vyplnit a včas odevzdat všichni živnostníci, firmy i mnozí zaměstnanci, kterým ho nezpracuje zaměstnavatel. Takových je mnoho: cca 1 700 000 v celé ČR.

Daňové přiznání si mohu všichni zpracovat sami,… ale kdo má na to čas a energi? Já ne – takže za mě ho dělá můj účetní. Kdo ho ale nemá, a chce ušetřit peníze i čas, může to na někoho delegovat. A ideálně tak, aby s tím měl co nejméně práce.

A v té chvíli přichází na scénu Onlinepřiznání.cz – služba pro online vytvoření daňového přiznání. A ruku v ruce s ním i affiliate program, který za mě bude solidní hvězdou během nejbližšího měsíce a čtvrt. Protože přiznejme si to, Češi rádi nechávají všichno na poslední chvíli. Takže teď všichni účetní mají ještě trochu času – ale už jen trochu. Během tak 2 týdnů už čas mít nebudou a když ano, tak si ho nechají královsky zaplatit (a já je plně chápu).

Konverznost bude stoupat výš a výš

Takže čím bude blíže k 3. dubnu, tím bude větší zájem o vytvoření přiznání a to je jednodušší si k sobě stáhnout takové zákazníky. A proč jim nepomoci? Od dneška víte jakou službu jim doporučit a od teď víte, co za to dostanete:

 • Daňové přiznání on-line – odměnou je fixních 35 Kč za objednávku (cena se pohybuje kolem 150 Kč).
 • Odklad daňového přiznání – odměnou je 25-30 % z ceny objednávky (cena se pohybuje v rozmezí 1200 – 2900 Kč).

První odměna je na první pohled sice malá, ale cílových zákazníků jsou hromady hromad, které byste mohli přehazovat klidně vidlemi. Takže tady nebudete vydělávat na jednotkách prodejů, ale cílem bude mít tisíce objednávek. Což vzhledem k cílové skupině a časovému presu před konečným datem odevzdání DP nebude takový problém.

Druhá odměna je určená pro větší klienty, kteří si chtějí dát více času na zpracování přiznání (neřešme proč) – a tady už jsou odměny dost zajímavé.

Kdo bude ideálním affiliate partnerem téhle kampaně?

 • Majitelé webových serverů pro podnikatele, osvč, firmy.
 • Majitelé e-mailových databází s podnikateli.
 • Šikovní PPC správci, kteří umí cílit.

A kde program najdete? Partner.Onlinepriznani.cz – a nečekejte moc dlouho.

Poptávka po téhle službě se sice každým dnem stupňuje, ale kdo zasáhne co nejdříve největší objem zájemců, ten si utrhne největší kus koláče. A zde má ten koláč velikost cca 1 700 000 dílků 🙂 Kdo má takovou chuť, že bude chtít sníst všechny? 😉

4 komentářů ke článku “Chcete vydělat na doporučení služby 1 700 000 lidem, kteří ji za chvíli budou nutně potřebovat? Já ano.”

 1. Mirek napsal:

  Díky za tip, konečně něco nového a neotřelého. Škoda že nepřišel tak o měsíc dříve, bohužel znám spousty lidí včetně mě, kteří mají DP už spočítané.

 2. Wladass napsal:

  Souhlasím, tohle by bylo super, kdyby přišlo o měsíc-dva dříve 🙂 Ale vypadá to pěkně. Díky za tip.

 3. Jirka napsal:

  Heh, díky za tip. Zrovna před týdnem jsem si na jejich webu taky nechal vypracovat DP a chystal jsem se na svůj blog napsat článek s doporučením 🙂

 4. Ondřej Martinek napsal:

  Koukám, že jsem s tou kampaní měl vyjít ven dřív 🙂 ach to zdržení s programátory…

Přidejte komentář

Kliknutím na tlačítko PŘIDAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.
Pošlete tento článek e-mailem: